Elektros darbai

ELEKTRIKO PASLAUGOS VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE

Ar jums reikia patikimo ir profesionalaus elektriko Vilniuje? Pasitikėkite mūsų komanda ir gaukite aukščiausios kokybės elektrikų paslaugas! "Vakma UAB" - tai patyrę ir kvalifikuoti specialistai, kurie teikia aukščiausios kokybės elektrikos paslaugas Vilniaus mieste. Mes siekiame užtikrinti jūsų namų elektros sistemos veiksmingumą ir saugumą.

  • Išrašome S/F.
  • Suteiksime garantiją
 +370 603 17640

Patikimi elektrikai Vilniuje

Mūsų komanda yra sudaryta iš patyrusių ir sertifikuotų elektrikų, kurie turi gilias žinias ir patirtį elektros srityje. Jie įgyvendina įvairius elektrikos darbus su didžiausiu profesionalumu ir atidumu

Įvairios elektrikos paslaugos

Mes teikiame įvairias elektrikos paslaugas, įskaitant elektros tinklų montavimą, apšvietimo sistemų diegimą, elektros laidų remontą ar keitimą, elektros sistemų saugos patikrinimus ir kitus elektrikos darbus. Nepriklausomai nuo to, kokios elektros problemos turite, mūsų komanda padės jums rasti patikimus ir efektyvius sprendimus.

Greitas ir patikimas aptarnavimas

Mes suprantame, kad elektros problemos gali kilti neatidėliotinai. Todėl mes stengiamės greitai atvykti į jūsų namus ir efektyviai išspręsti bet kokias elektros problemas, kad jūsų gyvenimas būtų saugus ir patogus.

Elektros instaliacijos remontas, gedimų šalinimas

Naujos el. instaliacijos irengimas namuose ir butuose.

El. skydų, automatinių jungiklių, srovės nuotėkio relių montavimas

Rozečių, jungiklių, perjungiklių, šviestuvų, kabelių ir kt. montavimas ir pajungimas.

Varžų matavimas

Statybiniai įvadai ir skydeliai

Rangovo aktas

Įvadų įrengimas